Cement dark overzettreden 100×60 cm
€ 119,95 incl. btw
Cement darkย dubbeltrede met 2 neus. Maat: 100×60 cm.
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden
Beschikbaar via nabestelling
Tevredenheid gegarandeerd!
- Kwaliteit product
- Onderhoudsarm
- Veilige betaling
Beschrijving
Cement dark overzettreden 100×60 cm.
De traptrede Cement dark is ontworpen voor gebruik op twee traptreden. Bij trappen met een draai is het mogelijk om twee schuine treden uit te zagen. Voor rechte trappen kunt u eveneens twee rechte treden uitsnijden.
Een elegante donkergrijze kleur met een koele diepe tint die straalt kracht en moderniteit uit, textuur zorgt voor een stoere, industriรซle uitstraling. Perfect te combineren met wit of zwart stootbord en matte afwerkingen.
Informatie over bezorging en levertijden:
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden.
| Materiaal / Kenmerk | Extra Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal (Kern) | MDF |
| Toplaag | PVC (Polyvinylchloride) met voelbare structuur |
| Gebruiksklasse | Klasse 33 Intensief woongebruik |
| Dikte | 8 mm |
| Hoogte (Neus) | 6,8 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte / Diepte | 60 cm |
| Antislipwaarde | R10 (Extra veilig en stroef) |
| Kleur / Merk | Cement dark / Ekofloors |
| Garantie | 15 jaar fabrieksgarantie |
Bij vakantieperiodes worden producten niet altijd direct verzonden. Heeft u vragen over dit product of over de bezorging? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag verder!
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 60 × 6,8 cm |
| Kleuren | Cement dark |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.