Cement grey stootborden 138 cm
€ 16,95 incl. btw
Cement grey stootbord. Maat: 138 cm.
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden
Beschikbaar via nabestelling
Tevredenheid gegarandeerd!
- Kwaliteit product
- Onderhoudsarm
- Veilige betaling
Beschrijving
Cement grey stootborden 138 cm
Deze pvc strook is ontworpen voor gebruik voor 1 stootbord. Van een strook kunt u 1 stootbord recht of schuine uitsnijden.
Een verfijnde lichtgrijze kleur met een koele ondertoon, betonachtig karakter geeft de kleur een moderne, industriรซle uitstraling. Deze tint straalt rust en balans uit en past perfect ook binnen Scandinavische interieurs
Informatie over bezorging en levertijden:
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden.
| Materiaal / Kenmerk | Extra Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal (Kern) | PVC Slab |
| Toplaag | PVC |
| Dikte | 2,5 mm |
| Hoogte | 23,5 cm |
| Breedte | 138 cm |
| Kleur / Merk | Cement grey / Ekofloors |
Bij vakantieperiodes worden producten niet altijd direct verzonden. Heeft u vragen over dit product of over de bezorging? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag verder!
Aanvullende informatie
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 138 × 23,5 × 2,5 cm |
| Kleuren | Cement Grey |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.