Cement dark stootborden 138 cm
€ 16,95 incl. btw
Cement dark stootbord. Maat: 138 cm.
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden
Beschikbaar via nabestelling
Tevredenheid gegarandeerd!
- Kwaliteit product
- Onderhoudsarm
- Veilige betaling
Beschrijving
Cement dark stootborden 138 cm
Deze pvc strook is ontworpen voor gebruik voor 1 stootbord. Van een strook kunt u 1 stootbord recht of schuine uitsnijden.
Een elegante donkergrijze kleur met een koele diepe tint die straalt kracht en moderniteit uit, textuur zorgt voor een stoere, industriรซle uitstraling. Perfect te combineren met wit of zwart stootbord en matte afwerkingen.
Informatie over bezorging en levertijden:
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden.
| Materiaal / Kenmerk | Extra Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal (Kern) | PVC Slab |
| Toplaag | PVC |
| Dikte | 2,5 mm |
| Hoogte | 23,5 cm |
| Breedte | 138 cm |
| Kleur / Merk | Cement dark / Ekofloors |
Bij vakantieperiodes worden producten niet altijd direct verzonden. Heeft u vragen over dit product of over de bezorging? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag verder!
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 138 × 23,5 × 2,5 cm |
| Kleuren | Cement dark |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.