Oester stootborden 90×40 cm
€ 21,50 incl. btw
Oester stootbord Maat: 90×40 cm.
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden
Beschikbaar via nabestelling
Tevredenheid gegarandeerd!
- Kwaliteit product
- Onderhoudsarm
- Veilige betaling
Beschrijving
Oester stootborden 90×40 cm.
Deze paneel is ontworpen voor gebruik voor twee stootborden. Van een paneel kunt u twee stootborden recht of schuine uitsnijden.
Informatie over bezorging en levertijden:
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden.
| Materiaal / Kenmerk | Extra Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal (Kern) | MDF |
| Toplaag | CPL Laminaat |
| Dikte | 8 mm |
| Hoogte | 40 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Kleur / Merk | Oester / MexForm |
Bij vakantieperiodes worden producten niet altijd direct verzonden. Heeft u vragen over dit product of over de bezorging? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag verder!
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90 × 40 × 0,8 cm |
| Kleuren | Oester |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.