Halifax Wangpaneel 280×40 cm
€ 129,95 incl. btw
Halifaxย wangpaneel Maat: 280×40 cm.
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden
Beschikbaar via nabestelling
Tevredenheid gegarandeerd!
- Kwaliteit product
- Onderhoudsarm
- Veilige betaling
Beschrijving
Halifax wangpaneel 280×40 cm.
Dit paneel is ontworpen voor gebruik bij de zijkanten van trappen en kan ook ingezet worden om de onderzijde van een trap te bekleden. Voor beide toepassingen is het noodzakelijk om U-profielen te gebruiken.
Een warme nootbruine kleur met een diep, natuurlijk karakter en verfijnde zwarte houtnerven. De subtiele kleurnuances en realistische houtstructuur geven deze tint een luxueuze en authentieke uitstraling. Perfect voor interieurs die elegantie en warmte willen combineren met een vleugje modern contrast.
Informatie over bezorging en levertijden:
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden.
| Materiaal / Kenmerk | Extra Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal (Kern) | MDF |
| Toplaag | CPL Laminaat |
| Dikte | 8 mm |
| Hoogte | 40 cm |
| Breedte | 280 cm |
| Kleur / Merk | Halifax eiken zand / MexForm |
Bij vakantieperiodes worden producten niet altijd direct verzonden. Heeft u vragen over dit product of over de bezorging? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag verder!
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 280 × 40 × 0,8 cm |
| Kleuren | Halifax |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.