Baltic grijs marmer Wangpaneel 280×40 cm
€ 129,95 incl. btw
Baltic grijs marmerย wangpaneel Maat: 280×40 cm.
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden
Beschikbaar via nabestelling
Tevredenheid gegarandeerd!
- Kwaliteit product
- Onderhoudsarm
- Veilige betaling
Beschrijving
Baltic grijs marmer wangpaneel 280×40 cm.
Dit paneel is ontworpen voor gebruik bij de zijkanten van trappen en kan ook ingezet worden om de onderzijde van een trap te bekleden. Voor beide toepassingen is het noodzakelijk om U-profielen te gebruiken.
Een verfijnde beige-grijze marmerkleur met subtiele adering en natuurlijke diepte. De harmonieuze mix van warme beige tonen en koele licht grijs en goud accenten creรซert een elegante, evenwichtige uitstraling. Deze kleur ademt luxe en rust en past perfect in zowel moderne als klassieke interieurs, waar ze zorgt voor een tijdloze, stijlvolle basis.
Informatie over bezorging en levertijden:
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden.
| Materiaal / Kenmerk | Extra Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal (Kern) | MDF |
| Toplaag | CPL Laminaat |
| Dikte | 8 mm |
| Hoogte | 40 cm |
| Breedte | 280 cm |
| Kleur / Merk | Baltic grijs marmer / MexForm |
Bij vakantieperiodes worden producten niet altijd direct verzonden. Heeft u vragen over dit product of over de bezorging? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag verder!
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 280 × 40 × 0,8 cm |
| Kleuren | Baltic grijs marmer |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.