Valencia Blond Wangpaneel 280×40 cm
€ 129,95 incl. btw
Valencia Blond wangpaneel Maat: 280×40 cm.
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden
Beschikbaar via nabestelling
Tevredenheid gegarandeerd!
- Kwaliteit product
- Onderhoudsarm
- Veilige betaling
Beschrijving
Valencia Blond wangpaneel 280×40 cm.
Dit paneel is ontworpen voor gebruik bij de zijkanten van trappen en kan ook ingezet worden om de onderzijde van een trap te bekleden. Voor beide toepassingen is het noodzakelijk om U-profielen te gebruiken.
Een lichte eikenkleur met subtiele zwarte houtnerven die zorgen voor een elegant contrast. De warme, natuurlijke ondertoon van het eiken brengt een mediterrane sfeer, terwijl de donkere nerf de tekening extra diepte en karakter geeft. Deze kleur straalt rust en verfijning uit en past perfect in zowel moderne als landelijke interieurs.
Informatie over bezorging en levertijden:
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden.
| Materiaal / Kenmerk | Extra Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal (Kern) | MDF |
| Toplaag | CPL Laminaat |
| Dikte | 8 mm |
| Hoogte | 40 cm |
| Breedte | 280 cm |
| Kleur / Merk | Valencia Blond / MexForm |
Bij vakantieperiodes worden producten niet altijd direct verzonden. Heeft u vragen over dit product of over de bezorging? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag verder!
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 280 × 40 × 0,8 cm |
| Kleuren | Valencia Blond |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.