Vesuvius Stootborden 136×40 cm
€ 29,45 incl. btw
Vesuvius dubbel stootbord Maat: 136×40 cm.
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden
Beschikbaar via nabestelling
Tevredenheid gegarandeerd!
- Kwaliteit product
- Onderhoudsarm
- Veilige betaling
Beschrijving
Vesuvius stootborden 136×40 cm.
Deze paneel is ontworpen voor gebruik voor twee stootborden. Van een paneel kunt u twee stootborden recht of schuine uitsnijden. Mexform stootborden zijn 8 mm dik 90 of 136 cm breed en 40 cm hoog. Stootborden kunnen rechtop onder de trede gemonteerd worden.
Een diepzwarte kleur met een subtiele, fijne houtnerf die zorgt voor een verfijnde en moderne uitstraling. De ton-sur-ton structuur geeft de kleur diepte zonder het strakke karakter te verliezen. Deze elegante tint straalt luxe en rust uit, perfect voor eigentijdse interieurs met een minimalistische of industriรซle stijl.
Informatie over bezorging en levertijden:
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden.
| Materiaal / Kenmerk | Extra Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal (Kern) | HDF |
| Toplaag | CPL Laminaat |
| Dikte | 8 mm |
| Hoogte | 40 cm |
| Breedte | 136 cm |
| Kleur / Merk | Vesuvius zwart houtnerf / MexForm |
Bij vakantieperiodes worden producten niet altijd direct verzonden. Heeft u vragen over dit product of over de bezorging? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag verder!
Aanvullende informatie
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 136 × 40 × 0,8 cm |
| Kleuren | Vesuvius |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.