Vesuvius Wangpaneel 280×40 cm
€ 129,95 incl. btw
Vesuviusย wangpaneel Maat: 280×40 cm.
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden
Beschikbaar via nabestelling
Tevredenheid gegarandeerd!
- Kwaliteit product
- Onderhoudsarm
- Veilige betaling
Beschrijving
Vesuvius wangpaneel 280×40 cm.
Dit paneel is ontworpen voor gebruik bij de zijkanten van trappen en kan ook ingezet worden om de onderzijde van een trap te bekleden. Voor beide toepassingen is het noodzakelijk om U-profielen te gebruiken.
Een diepzwarte kleur met een subtiele, fijne houtnerf die zorgt voor een verfijnde en moderne uitstraling. De ton-sur-ton structuur geeft de kleur diepte zonder het strakke karakter te verliezen. Deze elegante tint straalt luxe en rust uit, perfect voor eigentijdse interieurs met een minimalistische of industriรซle stijl.
Informatie over bezorging en levertijden:
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden.
| Materiaal / Kenmerk | Extra Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal (Kern) | MDF |
| Toplaag | CPL Laminaat |
| Dikte | 8 mm |
| Hoogte | 40 cm |
| Breedte | 280 cm |
| Kleur / Merk | Vesuvius zwart houtnerf / MexForm |
Bij vakantieperiodes worden producten niet altijd direct verzonden. Heeft u vragen over dit product of over de bezorging? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag verder!
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 280 × 40 × 0,8 cm |
| Kleuren | Vesuvius |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.