Taxo Wangpaneel 280×40 cm
€ 129,95 incl. btw
Taxo wangpaneel Maat: 280×40 cm.
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden
Beschikbaar via nabestelling
Tevredenheid gegarandeerd!
- Kwaliteit product
- Onderhoudsarm
- Veilige betaling
Beschrijving
Taxo wangpaneel 280×40 cm.
Dit paneel is ontworpen voor gebruik bij de zijkanten van trappen en kan ook ingezet worden om de onderzijde van een trap te bekleden. Voor beide toepassingen is het noodzakelijk om U-profielen te gebruiken.
Een zachte, bijna witte grijstint met een verfijnde, neutrale uitstraling. De subtiele kleurnuance brengt rust en licht in elke ruimte en vormt een perfecte basis voor zowel moderne als klassieke interieurs. Dankzij de tijdloze elegantie laat deze tint zich moeiteloos combineren met warme houtkleuren en koele metalen accenten.
Informatie over bezorging en levertijden:
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden.
| Materiaal / Kenmerk | Extra Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal (Kern) | MDF |
| Toplaag | CPL Laminaat |
| Dikte | 8 mm |
| Hoogte | 40 cm |
| Breedte | 280 cm |
| Kleur / Merk | Taxo / MexForm |
Bij vakantieperiodes worden producten niet altijd direct verzonden. Heeft u vragen over dit product of over de bezorging? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag verder!
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 280 × 40 × 0,8 cm |
| Kleuren | Taxo |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.