Orleans overzettreden 136×61 cm
€ 169,95 incl. btw
Orleans dubbeltrede met 2 neus. Maat: 136×61 cm.
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden
Beschikbaar via nabestelling
Tevredenheid gegarandeerd!
- Kwaliteit product
- Onderhoudsarm
- Veilige betaling
Beschrijving
Orleans overzettreden 136×61 cm.
De traptrede Orleansย is ontworpen voor gebruik op twee traptreden. Bij trappen met een draai is het mogelijk om twee schuine treden uit te zagen. Voor rechte trappen kunt u eveneens twee rechte treden uitsnijden.
Een natuurlijke eikentint met een warme, lichte bruine kleur en subtiele houtnerfstructuur. De zachte kleurnuances geven deze tint een tijdloze en rustgevende uitstraling. Perfect te combineren met zowel moderne als landelijke interieurs dankzij de evenwichtige mix van warmte en natuurlijkheid.
Informatie over bezorging en levertijden:
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden.
| Materiaal / Kenmerk | Extra Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal (Kern) | HDF |
| Toplaag | CPL Laminaat |
| Gebruiksklasse | AC4 (Intensief gebruik) |
| Dikte | 10 mm |
| Hoogte (Neus) | 6,3 cm |
| Breedte | 136 cm |
| Lengte / Diepte | 61 cm |
| Antislipwaarde | R9 (Standaard) |
| Kleur / Merk | Orleans / MexForm |
| Garantie | 12 jaar fabrieksgarantie |
Bij vakantieperiodes worden producten niet altijd direct verzonden. Heeft u vragen over dit product of over de bezorging? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag verder!
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 136 × 61 × 6,3 cm |
| Kleuren | Orleans |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.