Monticiano overzettreden 121×61 cm
€ 149,95 incl. btw
Monticiano dubbeltrede met 2 neus. Maat: 121×61 cm.
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden
Beschikbaar via nabestelling
Tevredenheid gegarandeerd!
- Kwaliteit product
- Onderhoudsarm
- Veilige betaling
Beschrijving
Monticiano overzettreden 121×61 cm.
De traptrede Monticianoย is ontworpen voor gebruik op twee traptreden. Bij trappen met een draai is het mogelijk om twee schuine treden uit te zagen. Voor rechte trappen kunt u eveneens twee rechte treden uitsnijden.
Een verfijnde, lichte eikenkleur met een zachte zandtint en een subtiele houtnerfstructuur. De natuurlijke uitstraling en lichte nuance brengen rust en ruimte in elk interieur. Deze tint combineert moeiteloos met zowel moderne als Scandinavische stijlen en zorgt voor een frisse, tijdloze basis.
Informatie over bezorging en levertijden:
De levertijd van dit product bedraagt 7 tot 15 werkdagen. Retour: binnen 14 dagen. Lees meer over onze retour of algemene voorwaarden.
| Materiaal / Kenmerk | Extra Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal (Kern) | HDF |
| Toplaag | CPL Laminaat |
| Gebruiksklasse | AC4 (Intensief gebruik) |
| Dikte | 10 mm |
| Hoogte (Neus) | 6,3 cm |
| Breedte | 121 cm |
| Lengte / Diepte | 61 cm |
| Antislipwaarde | R9 (Standaard) |
| Kleur / Merk | Monticiano / MexForm |
| Garantie | 12 jaar fabrieksgarantie |
Bij vakantieperiodes worden producten niet altijd direct verzonden. Heeft u vragen over dit product of over de bezorging? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag verder!
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 121 × 61 × 6,3 cm |
| Kleuren | Monticiano |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.